Dust and Salt

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 9,89 TL
  • Boyut 329,5 MB
  • Version 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Prime
Dust and Salt mobil oyunu rol yapma oyunları arasında yer hikaye tabanlı bir mobil oyundur.

Dust and Salt, askeri bir gücün başında yer alacağınız rol yapma oyunları arasında yer alan kaliteli bir mobil oyundur. Oyunu Android  mobil cihazınıza ücret karşılığında indirebilirsiniz. Komutanımızın hikayesi babası öldürüldüğü ve köyü yakılarak yok ettiği anda başlıyor. Bunun yasını tutan asker düşmanlarına karşı bir intikam içerisinde gücünü topluyor. 

Dust and Salt mobil oyununda yeni ittifaklar kurmak ve düşmanlarını bastırmak için güç veya diplomasi arasında seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Oyunu müttefikler mi kazanacak yoksa dünya eski halinde mi kalacak. 

Oyun bir hikaye metni, bir dünya haritası ve bir taktik savaş katmanı üzerine kurulmuştur. Dünya haritasında farklı yerlere seyahat etmeyi seçebilirsiniz. Hikaye metni, yaptığınız sabit seçimler etrafında şekillenir. Oyunun seyrini değiştirmek sizin elinizdedir.

Savaşmaya başladığınızda oyun, gerçek dövüşün sıra tabanlı mücadele olarak gerçekleştiği taktik bir haritaya geçecektir. Kendi savaş stratejiniz doğrultusunda ilerleyerek Dust and Salt mobil oyununda düşman saflarını tek tek yok edeceksiniz. 

Dust and Salt indir
DİĞER SÜRÜMLER